Pomoc
Punkty
Po co zbierać punkty?
Zebrane przez użytkownika na jego koncie punkty, decydują o tym czy zostanie on zwycięzcą w którymś z naszych konkursów.
Za co przyznawane są punkty?
Lista aktywności w serwisie za które przyznajemy punkty dostępna jest na stronie https://giftu.pl/punktacja. Dodatkowo w opisie konkursu mogą pojawiać się dodatkowe zadania, za które będą przyznawane punkty tylko w obrębie danego konkursy.
Kiedy dokładnie kończy się tydzień i można zdobywać punkty na kolejny?
Tydzień kończy się w niedzielę o godzinie 24:00.
Co dokładnie oznacza to, że jakiś punkt można zdobyć "w każdym miesiącu" ?
Nadesłane przez użytkownika: CzarrnyKotek
Oznacza dokładnie tyle, iż w obrębie jednego miesiąca, taki punkt możemy zdobyć w jednym, dowolnie wybranym dniu.
Jeżeli taki punkt zdobędziemy np. w ostatnim dniu sierpnia, to kolejny możemy zdobyć już następnego dnia, czyli pierwszego września.
Dlaczego punkty są redukowane?
Pragniemy aby szanse wygranej w naszych konkursach mieli wszyscy użytkownicy, a nie tylko tacy którzy zarejestrowali się na początku istnienia serwisu. Jednak zachowywanie 10% zebranych w poprzednim okresie punktów powoduje, iż użytkownicy serwisu mający dłuższy staż mają i tak lepszą pozycję wyjściową.
Kiedy przyznawany jest punkt za pytanie, którego brakuje w sekcji POMOC?
Aby nie dochodziło do sytuacji, w której ktoś wpływa na wynik konkursu, bezpośrednio przed jego zakończeniem, taki punkt przyznajemy na początku kolejnego tygodnia po nadesłaniu.
Dlaczego nie ma punktu za dodanie przedmiotu, który wcześniej usunęiśmy?
Nadesłane przez użytkownika: retrakt
Nasz serwis ma przede wszystkim pozwalać Waszym znajomym łatwiej wyszukiwać dla Was prezenty. Dlatego nagradzamy punktami dodawanie kolejnych, nowych przedmiotów do listy, a nie dodawanie i usuwanie tych samych.
Nie mamy odpowiedzi na Twoje pytanie? Wyślij je do nas