Pomoc
Dodawanie przedmiotów do listy
Jak dodawać przedmioty do swojej listy?
Przedmioty do swojej listy można dodawać na kilka sposobów, zależnych od strony, na której się znajdują:
 1. przedmioty wyświetlane w serwisie Giftu, można dodawać poprzez kliknięcie ikony znajdującej się obok zdjęcia przedmiotu
 2. przedmioty ze sklepów lub blogów, które z nami współpracują, można dodawać poprzez kliknięcie naszej ikony, która znajdującej się na ich stronie np.
 3. przedmioty z innych stron WWW (allegro, ceneo, sklepy), które są przez nas obsługiwane, można dodawać poprzez:
  • nasze rozszerzenia do przeglądarek (zobacz kolejne pytanie)
  • naszą skryptozakładkę
  • naszą aplikację na telefony i tablety
  • przycisk "+dodaj" na stronie z Twoją listą
Jak dodawać przedmioty z innych stron korzystając z rozszerzenia do przeglądarki?
Chcesz w prosty sposób dodawać przedmioty z innych stron, które obsługujemy (np. Allegro, Ceneo, wybrane sklepy), skorzystaj z naszych rozszerzeń do najpopularniejszych przeglądarek Po zainstalowaniu rozszerzenia na Twoim pasku doda się nasza ikona. W chwili gdy masz wyświetloną stronę z opisem wybranego przedmiotu, kliknięcie tej ikony powoduje dodanie takiego przedmiotu do Twojej listy.
Korzystasz z innej przeglądarki lub nie masz możliwości instalowania rozszerzeń - sprawdź jak korzystać z naszej skryptozakładki
Jak dodawać przedmioty z innych stron w telefonie lub na tablecie?
Przeglądając strony internetowe na telefonie lub tablecie, najczęściej korzystasz z przeglądarek, które nie mają możliwości dodawania rozszerzeń czy skryptozakładek. Dlatego najwygodniejszym sposobem korzystania z naszego serwisu na urządzeniach mobilnych jest zainstalowanie naszej aplikacji. Wybierz sklep z aplikacjami dla twojego urządzenia:
Po zainstalowaniu aplikacji, przeglądając na telefonie lub tablecie stronę z opisem wybranego przedmiotu, wybierz z menu przeglądarki opcję udostępnij, a następnie zaznacz aplikację Giftu.
Jak dodawać przedmioty bez korzystania z rozszerzeń czy skryptozakładki?
Jeśli z jakiś powodów, nie chcesz korzystać z tych prostszych sposobów dodawania przedmiotów do swojej listy, możesz robić to też "ręcznie".
Będą na stronie sklepu czy porównywarki cen i mając wyświetlony na ekranie opis konkretnego produktu, należy skopiować cały adres strony (z paska adresu przeglądarki), a następnie w serwisie Giftu wyświetlić Twoją listę i po wciśnięciu przycisku "+dodaj", w wyświetlonym polu, wkleić skopiowany wcześniej adres.
Nie mamy odpowiedzi na Twoje pytanie? Wyślij je do nas