Pomoc
Grupy znajomych
Czy mogę gdzieś zobaczyć listę osób, które dodały mnie do znajomych?
Nadesłane przez użytkownika: CzarrnyKotek
Nie. Prywatność użytkowników, jest u nas priorytetem. Jeśli ktoś chce usunąć kogoś ze swojej listy znajomych, raczej nie bardzo zależy mu aby usuwana osoba się o tym dowiedziała.
Jedynym wyjątkiem od tej zasady, jest możliwośc podglądu osób, które ostatnio nas dodały do swojej list w apce na telefony. Możliwośc ta została dodana, aby w sytuacji, gdy dwie osoby chcą dodać się wzajemnie na swoje listy, jedna mogła zeskanować kod, a druga wybrać osobę do dodania z takiej listy.
Po co przypisywać osoby do grup znajomych?
Domyślnie osoba, która wyszuka Twoją listę, zobaczy na niej jedynie te przedmioty, które mają ustawioną opcję "kto widzi" na "wszyscy".
Jeśli jednak przypiszesz taką osobę do grupy, to kiedy będzie ona przeglądać Twoją listę, oprócz przedmiotów widocznych dla wszystkich, zobaczy ona również przedmioty, które widzą jedynie członkowie danej grupy.
Dlaczego nie mogę przypisać osób do grup "wszyscy" i "tylko Ty"?
Wspomniane grupy są tworzone automatycznie, więc nie ma potrzeby przypisywać do nich konkretnych osób.
Do pierwszej - "wszyscy" należą wszyscy użytkownicy naszego serwisu, a druga grupa - "tylko Ty" jest po to, aby można dodać do swojej listy przedmioty, które będa widoczne tylko dla Ciebie.
Jak działa podział znajomych na grupy?
Grupy do podziału znanych Ci ludzi, zawierają się w sobie zgodnie z poniższym rysunkiem
Oznacza to, że przedmioty na Twojej liście, które mają ustawioną opcję "kto widzi" na "bliscy", będą widoczne dla wszystkich członków grup "bliscy"", "zaufani" i dla Ciebie. Ale nie będą widoczne dla członków nadrzędnej grupy "znajomi" i dla wszystkich innych osób, których nie przypisałeś do żadnej ze swoich grup.
Nie mamy odpowiedzi na Twoje pytanie? Wyślij je do nas